Apartamente Apartamente Apartament i mobiluar ne Rr. Pjeter Budi

Wed,02Sep2015

Apartamente

Apartament i mobiluar ne Rr. Pjeter Budi

More in this category: Apartament 2+1 i mobiluar. »
 • Cmimi: 600 Euro
 • Shteti: Shqiperi
 • Qyteti: Tirane
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti Ndertimit: 20o2
 • Siperfaqja (m²): 110
 • Kate: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Garazh: jo
 • Karakteristika: ajer i kondicionuar, rruge kryesore, ballkon, parkim, ashensor, ngrohje/ftohje qendrore, panorame
 • Statusi: I vlefshem

Apartament spacioz me 2 dhoma, 2 banjo (1 me vaske dhe 1 me dush), sallon, kuzhine dhe 2 ballkone. Apartament eshte i mobiluar dhe i shtruar me parket druri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 8 kateshe. Ndertesa ka dy ashensor, mirembajte dhe roje. Ndodhet afer rruges kryesore dhe te gjitha atraksioneve qe te ofron Tirana.


Add comment

Lidhu me ne !

Qendro i informuar me ofertat tona nepermjet rrjeteve sociale me te njohura ne bote si:

Facebook Twitter